+370 5 265 0368 Konsultacijos I-V (08:00 - 12:00)

Naujienos


2016 m. rugsėjis – žurnalų prenumerata
Lietuvos vartotoja internetu iš Prancūzijoje registruoto paslaugos teikėjo savo vaikui užsakė dviejų vaikiškų žurnalų prenumeratą metams. Kelis numerius gavo laiku, tačiau vėliau pradėjo negauti.
Skaityti
Tarptautinė konferencija „Vartotojų ir verslininkų ginčų sprendimo alternatyvos“
2016 m. kovo 18 d., penktadienį, 9.30 val. Konstitucijos salėje (Seimo I rūmai, 3 aukštas, Gedimino pr. 53, Vilnius) Seimo Žmogaus teisių komitetas, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, VšĮ „Europos vartotojų centras“, Mykolo Romerio universiteto Tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės institutas rengia Europos vartotojų dienai skirtą tarptautinę konferenciją „Vartotojų ir verslininkų ginčų sprendimo alternatyvos“.
Skaityti
Ar teko susidurti su diskriminacija perkant internetu?
Prašome Jūsų atsakyti į 3 trumpus klausimus apie ES vartotojų diskriminavimą dėl gyvenamosios vietos ar pilietybės apsiperkant internetu.
Skaityti
Jūsų patogumui - atnaujinta Europos vartotojų centro Lietuvoje interneto svetainė!
Pradeda veikti atnaujinta Europos vartotojų centro interneto svetainė.
Skaityti
Klausimynas “Atostogų užsakymas internetu: ar nurodyta kaina yra galutinė kaina?”
Europos vartotojų centrų tinklas (ECC-Net) šiuo metu įgyvendina jungtinį projektą tema “Atostogų užsakymas internetu: ar nurodyta kaina yra galutinė kaina?”.
Skaityti
Auga vartotojų ir verslininkų informuotumas vartotojų teisių apsaugos srityje
2016 m. vasario 9 d. spaudos konferencijoje teisingumo ministras dr. Juozas Bernatonis ir Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos direktorius dr. Feliksas Petrauskas pristatė vartotojų ir verslininkų nuomonės tyrimo rezultatus dėl vartotojų teisių apsaugos Lietuvoje. Tyrimo metu buvo apklausti Lietuvos gyventojai ir įvairaus dydžio verslo įmonių atstovai iš 41 Lietuvos miesto ir kaimo.
Skaityti
Automobilio pirkimas kitoje ES valstybėje: geras sandoris?
Daug vartotojų, norinčių įsigyti automobilį bei ieškodami tam tikro modelio, geresnės kainos ar didesnio pasirinkimo, nusprendžia ieškoti geresnių pasiūlymų kitoje ES valstybėje narėje. Kas iš pradžių gali atrodyti paprastas sandoris, galiausiai gali priversti vartotojus pasijausti kaip bėgime su kliūčių ruožais.
Skaityti
Saugokitės! Sukčiai šiuo metu naudoja ECC-Net logotipą
Europos vartotojų centras Prancūzijoje praneša, kad būtumėte atsargūs, kadangi sukčiai šiuo metu naudoja Europos vartotojų centrų tinklo (ECC-Net) logotipą ir elektroninio pašto adresus panašius į ECC-Net, kad apgautų žmones.
Skaityti
Rinkoje - padirbti bilietai į UEFA Euro 2016
Europos vartotojų centras Austrijoje praneša, kad likus penkiems mėnesiams iki čempionato pradžios, rinkoje pasirodė padirbti bilietai į UEFA Euro 2016 Prancūzijoje.
Skaityti
< 1 2 3 ... 14 15
16
17 18 19 >
Pateikti skundą Reikia patarimo