+370 5 265 0368

Sužinok savo keleivio teises Tarptautinėje turizmo parodoje ADVENTUR 2020!

2020-01-23

adventur_1280x400.jpgSausio 24–26 d. Europos vartotojų centras kartu su Valstybine vartotojų teisių apsaugos tarnyba (toliau – VVTAT) dalyvaus Tarptautinėje turizmo parodoje Adventur 2020, kur dalinsis keliautojams aktualia informacija ir patarimais.

Šiemet Europos vartotojų centro stendo lankytojai galės ne tik gauti informacijos ar konsultacijų, tačiau taip pat galės išmėginti savo žinias žaisdami virtualios realybės žaidimą ir laimėti prizų.

VVTAT kvies vartotojus ir kelionių organizatorius pasiklausyti aktualių pranešimų, kurių metu bus paaiškinta kaip Lietuvoje organizuota ir vykdoma kelionių organizatorių priežiūra, kokios ateities tendencijos, apžvelgs kitų Europos Sąjungos šalių patirtį ir praktiką. Taip pat bus pristatyti ginčų tarp vartotojų ir turizmo paslaugų teikėjų nagrinėjimo ypatumai, procedūros bei bus atsakyta į svarbius turistui kylančius klausimus: ką reikia žinoti pasirenkant kelionę, kada Lietuvos turistas yra pilnai finansiškai apsaugotas nuo piniginių nuostolių, įsigydamas organizuotą kelionę, kelionių organizatoriaus nemokumo ar bankroto atveju.

Kviečiame aplankyti Europos vartotojų centro ir VVTAT stendą bei pasiklausyti aktualių pranešimų:

  • Sausio 24 d. 14.00–16.45 Kelionių organizatorių priežiūra. Ar turistas Lietuvoje apsaugotas finansiškai?
  • Sausio 25 d. 11.00–12.45 Ginčų tarp vartotojų ir turizmo paslaugų teikėjų nagrinėjimas.

Daugiau informacijos: https://www.litexpo.lt/lt/parodos/-adventur-2020-lt

Pateikti skundą Reikia patarimo