+370 5 265 0368

Metem International B.V. bankrotas

2017-12-13

2017 m. lapkričio 28 d. Amsterdamo teismas paskelbė olandų įmonės Metem International B.V. bankrotą. Ši bendrovė valdė tokias interneto svetaines: www.metem.eu; www.Airbike.com; www.Landtelescope.eu; www.Superzaklamp.nl.

Europos vartotojų centrai, veikiantys visose Europos Sąjungos valstybėse narėse, Islandijoje ir Norvegijoje pastaruoju metu gauna  nemažai vartotojų skundų, kad jie  užsisakė prekes vienoje iš Metem International B.V. valdomų svetainių, tačiau užsakytų prekių taip ir negavo.

Kaip elgtis, jeigu nukentėjote?

Vartotojai gali pateikti skundą bankroto administratoriui el. paštu faillissement.amsterdam@vandiepen.com. Raštą reikia adresuoti likvidatoriui W. J. Berghuis. Pavyzdinę skundo formą galite rasti čia.

Jei už užsakymą sumokėjote kredito kortele, susisiekite su kortelę išdavusia bendrove (pavyzdžiui, banku) ir pasidomėkite pinigų susigrąžinimo galimybe, pasinaudojant pinigų susigrąžinimo (charge back) procedūra. 

Pateikti skundą Reikia patarimo

Lytis

Amžius

Atgal

Kaip sužinojote apie Europos vartotojų centrą?*

Atgal

Ar esate patenkinta/as Europos vartotojų centro suteiktų paslaugų kokybe?*

Atgal

Ar Jums suteikta pagalba bei patarimai padėjo Jums geriau suprasti Jūsų teises pardavėjo/paslaugos teikėjo atžvilgiu, ar tai padėjo išspręsti Jūsų problemą?*

Atgal

Ar Europos vartotojų centras į Jūsų paklausimus atsakė greitai?*

Atgal

Ar Europos vartotojų centro interneto svetaine paprasta naudoti?*

Atgal
Rezultatas