+370 5 265 0368

Atsinaujinusiame Vilniaus oro uoste – Oro keleivių teisių diena!

2017-09-29

2017 m. rugsėjo 29 d. 11.30–15.30 Tarptautiniame Vilniaus oro uoste Europos vartotojų centras Lietuvoje organizuoja informacinį renginį oro keleiviams. 

Kokias teises turite, jei aviakompanija atšaukė arba atidėjo skrydį? Kur kreiptis, jei dingo arba buvo sugadintas bagažas? Tokie ir panašūs klausimai kyla kiekvienam keliautojui, kelionės metu susidūrusiam su problemomis. Labai pravartu žinoti svarbiausią informaciją, todėl renginio metu Europos vartotojų centro Lietuvoje specialistai patars kaip elgtis atsidūrus įvairiose situacijose, kokių teisių ar kompensacijų galite reikalauti įvykus kelionės nesklandumams. Būtinai užsukite – vartotojų lauks ne tik nemokamos specialistų konsultacijos, informacinė medžiaga, bet ir daug malonių siurprizų! 

Jei negalite dalyvauti renginyje Vilniaus oro uoste, tačiau manote, kad keliaujant ar perkant Europoje Sąjungoje, Islandijoje ar Norvegijoje jūsų teisės buvo pažeistos – kreipkitės jums patogiu būdu į Europos vartotojų centrą Lietuvoje – čia teikiama nemokama pagalba ir patarimai!

Pateikti skundą Reikia patarimo

Lytis

Amžius

Atgal

Kaip sužinojote apie Europos vartotojų centrą?*

Atgal

Ar esate patenkinta/as Europos vartotojų centro suteiktų paslaugų kokybe?*

Atgal

Ar Jums suteikta pagalba bei patarimai padėjo Jums geriau suprasti Jūsų teises pardavėjo/paslaugos teikėjo atžvilgiu, ar tai padėjo išspręsti Jūsų problemą?*

Atgal

Ar Europos vartotojų centras į Jūsų paklausimus atsakė greitai?*

Atgal

Ar Europos vartotojų centro interneto svetaine paprasta naudoti?*

Atgal
Rezultatas