ECC-Net paslaugos

Europos vartotojų centras padeda NEMOKAMAI spręsti problemas

Esame pasirengę padėti visiems, Europos Sąjungoje asmeninio vartojimo tikslais įsigijusiems netinkamos kokybės prekę ar paslaugą! Skundus nagrinėjame taikiu būdu, kompromiso principu.

Kas yra ECC-Net?

Europos vartotojų centrų tinklas (ECC-Net) sudarytas iš 28 ES valstybių ir Norvegijos bei Islandijos. Tinklas yra dalinai finansuojamas Europos Komisijos Sveikatos ir vartotojų reikalų generalinio direktorato (DG SANCO) ir kiekvienos valstybės narės. Tinklo tikslas – sukurti pasitikėjimą Europos vidaus rinka, suteikiant vartotojams palyginamąją informaciją apie jų teises pagal Europos teisės aktus vartotojų teisių srityje ir teikiant patarimus bei pagalbą sprendžiant individualius tarptautinius ginčus.

ECC-Net Lietuvoje

Europos vartotojų centras Lietuvoje įkurtas 2005 m.

Kreipkitės, jei problema kilo Lietuvoje reziduojantiems vartotojams, įsigijus nekokybišką prekę ar paslaugą kitoje ES valstybėje narėje bei Norvegijoje ar Islandijoje, ir kitose ES valstybėse narėse bei Norvegijoje ar Islandijoje reziduojantiems vartotojams, įsigijusiems nekokybišką prekę ar paslaugą Lietuvoje.

ECC-Net paslaugos
Kas yra ECC-Net?
ECC-Net Lietuvoje
Kaip ECC-Net padėjo vartotojams (sėkmingos arba pamokančios istorijos)
2014 m. liepa – gauta tai pačiai kojai skirta batų pora
Mėnesio skundas

Lietuvos vartotoja parduotuvėje Vokietijoje įsigijo moteriškus batelius. Grįžusi į Lietuvą Vartotoja pastebėjo, kad per klaidą Pardavėjas į batų dėžę supakavo dvejus tos pačios kojos batelius. Vartotoja savarankiškai kreipėsi į Pardavėją tačiau jokio atsakymo nesulaukė, todėl nedelsiant kreipėsi į Europos vartotojų centrą Lietuvoje. Skaitykite toliau...
2012 m. vasaris - nepagrįstas nuskaičiavimas
Atsitiktinis skundas

Lietuvos vartotoja per viešbučių užsakymo sistemą internetu užsisakė 2 nakvynes viešbutyje Briuselyje. Tą pačią dieną elektroniniu paštu gavo patvirtinimą. Kitą dieną jos buvo paprašyta patikslinti kreditinės kortelės duomenis, ką ji ir padarė, ir netrukus gavo tai patvirtinantį elektroninį laišką. Išvykimo į Briuselį dieną pasitikrinus elektroninį paštą, paaiškėjo, jog vartotojos užsakymas tame viešbutyje buvo atšauktas dėl neva neteisingų kreditinės kortelės duomenų. Skaitykite toliau...
Skundų archyvas
ECC-Net kitose šalyse