ECC-Net paslaugos

Europos vartotojų centras padeda NEMOKAMAI spręsti problemas

Esame pasirengę padėti visiems, Europos Sąjungoje asmeninio vartojimo tikslais įsigijusiems netinkamos kokybės prekę ar paslaugą! Skundus nagrinėjame taikiu būdu, kompromiso principu.

Kas yra ECC-Net?

Europos vartotojų centrų tinklas (ECC-Net) sudarytas iš 28 ES valstybių ir Norvegijos bei Islandijos. Tinklas yra dalinai finansuojamas Europos Komisijos Teisingumo ir vartotojų reikalų generalinio direktorato (DG JUST) ir kiekvienos valstybės narės. Tinklo tikslas – sukurti pasitikėjimą Europos vidaus rinka, suteikiant vartotojams palyginamąją informaciją apie jų teises pagal Europos teisės aktus vartotojų teisių srityje ir teikiant patarimus bei pagalbą sprendžiant individualius tarptautinius ginčus.

ECC-Net Lietuvoje

Europos vartotojų centras Lietuvoje įkurtas 2005 m.

Kreipkitės, jei problema kilo Lietuvoje reziduojantiems vartotojams, įsigijus nekokybišką prekę ar paslaugą kitoje ES valstybėje narėje bei Norvegijoje ar Islandijoje, ir kitose ES valstybėse narėse bei Norvegijoje ar Islandijoje reziduojantiems vartotojams, įsigijusiems nekokybišką prekę ar paslaugą Lietuvoje.

ECC-Net paslaugos
Kas yra ECC-Net?
ECC-Net Lietuvoje
Kaip ECC-Net padėjo vartotojams (sėkmingos arba pamokančios istorijos)
Mėnesio skundas

Lietuvos vartotojas pastebėjo padidėjusią savo mobiliojo ryšio sąskaitą ir išsiaiškino, kad jo mažametis vaikas pasinaudojęs mobiliuoju telefonu ir išsiuntęs trumpąsias SMS žinutes atsiskaitė už interneto puslapyje teikiamas elektronines paslaugas. Vartotojas kreipėsi į interneto svetainę administruojantį paslaugos teikėją, kurio buveinė yra Prancūzijoje. Skaitykite daugiau...
Atsitiktinis skundas

Lietuvos vartotoja Latvijos bendrovės internetiniame tinklapyje užsisakė informacinę paslaugą – dietų receptus, tačiau buvo suklaidinta dėl trumpųjų tekstinių žinučių kainos. Gavusi žymiai didesnę sąskaitą, nei tikėjosi, vartotoja kreipėsi į paslaugos teikėją ir į savo ryšio operatorių. Skaitykite toliau...
Skundų archyvas
ECC-Net kitose šalyse