ECC-Net paslaugos

Europos vartotojų centras padeda NEMOKAMAI spręsti problemas

Esame pasirengę padėti visiems, Europos Sąjungoje asmeninio vartojimo tikslais įsigijusiems netinkamos kokybės prekę ar paslaugą! Skundus nagrinėjame taikiu būdu, kompromiso principu.

Kas yra ECC-Net?

Europos vartotojų centrų tinklas (ECC-Net) sudarytas iš 28 ES valstybių ir Norvegijos bei Islandijos. Tinklas yra dalinai finansuojamas Europos Komisijos Sveikatos ir vartotojų reikalų generalinio direktorato (DG SANCO) ir kiekvienos valstybės narės. Tinklo tikslas – sukurti pasitikėjimą Europos vidaus rinka, suteikiant vartotojams palyginamąją informaciją apie jų teises pagal Europos teisės aktus vartotojų teisių srityje ir teikiant patarimus bei pagalbą sprendžiant individualius tarptautinius ginčus.

ECC-Net Lietuvoje

Europos vartotojų centras Lietuvoje įkurtas 2005 m.

Kreipkitės, jei problema kilo Lietuvoje reziduojantiems vartotojams, įsigijus nekokybišką prekę ar paslaugą kitoje ES valstybėje narėje bei Norvegijoje ar Islandijoje, ir kitose ES valstybėse narėse bei Norvegijoje ar Islandijoje reziduojantiems vartotojams, įsigijusiems nekokybišką prekę ar paslaugą Lietuvoje.

ECC-Net paslaugos
Kas yra ECC-Net?
ECC-Net Lietuvoje
Kaip ECC-Net padėjo vartotojams (sėkmingos arba pamokančios istorijos)
2014 m. vasaris - 10-čiai valandų atidėtas skrydis
Mėnesio skundas

Europos vartotojų centras Lietuvoje gavo kolegų Jungtinėje Karalystėje persiųstą skundą, kuriuo Jungtinės Karalystės vartotojai skundžia Lietuvoje registruotą vežėją dėl 2012 m. rugpjūčio 10 d. skrydžio Korfu sala – Mančesteris 10 valandų vėlavimo. Vartotojams buvo suteiktas 30 eurų čekis. Skaitykite toliau...
Atsitiktinis skundas

Suomijos vartotojas iš gan populiaraus skrydžių paieškos ir pirkimo portalo Lietuvoje pirko skrydžio bilietus su atšaukimo garantija. Likus 5 dienoms iki skrydžio, vartotojas, susiklosčius tam tikroms aplinkybėms, turėjo skrydį atšaukti, tad susisiekė su pardavėju telefonu, nurodė reikiamus duomenis ir tai, kad buvo įsigyta atšaukimo garantija, pagal kurią grąžinama 80 proc. bilieto kainos. Pardavėjas patvirtino atšaukimą. Kai vartotojas patikrino sąskaitą, pastebėjo, kad grąžinta tik dalis sumos, už oro uosto mokesčius. Skaitykite toliau...
Skundų archyvas
ECC-Net kitose šalyse